Φιλοσοφία
Η φιλοσοφία του Stefanos Village Hotel βρίσκεται σε απόλυτη εναρμόνιση με το ευρύτερο φυσικό περιβάλλον της περιοχής του Πλακιά, προσφέροντας ανείπωτες στιγμές χαλάρωσης και αναζωογόνησης. Η μοναδική αύρα που εκπέμπεται σε όλη την περιοχή κερδίζει από την πρώτη στιγμή τον επισκέπτη δημιουργώντας ένα πλαίσιο συνολικής ευφορίας, ιδανικό για την σωματική και ψυχική επανεκκίνηση που απαιτείται μετά από μια κουραστική χρονιά. Το ξενοδοχείο, αποτελώντας μέρος αυτού του μαγευτικού συνόλου, αναλαμβάνει να ενισχύσει τις μοναδικές αυτές στιγμές ξεκούρασης και χαράς που θα βιώσετε, προσφέροντας υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση, πολυτελή διαμονή σ’ ένα μαγευτικό φυσικό τοπίο, και ξεχωριστές παροχές & υπηρεσίες για εσάς και τους αγαπημένους σας. Το Stefanos Village Hotel είναι το χωριό σου στον Πλακιά!